POČITNIŠKO VARSTVO
Objavili smo razpis za počitniško varstvo

Tudi letos bomo v času poletnih šolskih počitnic organizirali varstvo za otroke od 1. do 5. razreda osnovne šole. Program je organiziran v času od 7.30 do 16. ure. Otrokom zagotovimo tri obroke hrane. Dopoldneve si naredimo športne na bližnjem stadionu, se sprehodimo po mestu in okolici, gremo do Fiese, si ogledamo kako posebnost ali znamenitost. V času po kosilu pa otroci uživajo v ustvarjalnih delavnicah, pri interakcijskih, družabnih in drugih igrah.

Razpis ter spletno prijavo najdete na naši spletni strani: https://epicenter.simcpiran.si/dejavnosti/pocitnisko-varstvo/

Prijave za varstvo bomo zbirali do 9. junija.

PETEK, 2. JUNIJ
Izmenjava oblačil, knjig in modnih dodatkov

V petek 2. junija ponovno organiziramo izmenjavo oblačil, knjig in modnih dodatkov. Za vsak kos, ki ga prinesete, dobite kuponček, ki ga zamenjate za drug kos.

Kdaj? Petek, 2. junij od 14.00 dalje
Kje? EPI center Lucija
Kdo? Vsi, ki jih zanima izmenjava

Vabljeni!

PETEK, 9. JUNIJ
Soba pobega (escape room)

Naša sodelavka Barbara se je vrnila iz enotedenskega izobraževanja na Švedskem na temo priprave edukacijskih sob pobega. Za naše udeležence je pripravila sobo na temo medvrstniškega nasilja. Preko ugank bodo lahko spoznali nekaj podatkov na temo. Namenjena je otrokom oz. najstnikom starih od 10 do 13 let.

Kdaj? petek, 9. 6. 2023, od 16.00 do 18.00
Kje? EPI center Lucija
Kdo? 10 do 13 let

Opis programa:
Soba pobega je na temo medvrstniškega nasilja. Traja približno pol ure. Predhodne prijave niso potrebne.

POLETNI TABOR
Miši 2023

Kdaj? Od 18. 7. do 21. 7. 2023
Kje? V lovski koči Miši pri Dekanih
Za mlade od 6. do 9. razreda OŠ
Število udeležencev je omejeno (10 otrok).

Za prevoz NI POSKRBLJENO.

Spremljevalci: Simon, Barbara in Ana
Prispevek je 50 evrov.

Na taboru bomo spoznavali okolico (naravo), nabirali divje rastline in zelišča. Hodili bomo na pohode, se kopali v Rižani in si sami pripravljali, kuhali in pekli hrano. Zabavali in družili se bomo ob tabornem ognju, se igrali ter uživali na svežem zraku. Spali bomo v spalkah, v lovski koči.

Prijave sprejemamo do 9. 6. 2023.