Skoči na glavno vsebino

V torek, 30. maja 2023, so se zlati bralci naše občine odpravili v Ljubljano na zaključno prireditev Zlata bralka, zlati bralec. Zlati bralci so učenci, ki vseh devet let uspešno opravijo Bralno značko.

V polni Gallusovi dvorani Cankarjevega doma so nastopili gostje prireditve, in sicer avtorja knjige Kako razumeti svet. 50 abstraktnih izumov, dr. Tina Bilban in ilustrator Ivan Mitrevski, glasbenik Nipke in voditelj programa, Boštjan Gorenc Pižama. Omenjeno knjigo bodo vsi slovenski zlati bralci prejeli za darilo.

Letošnji zlati bralec naše šole je Tai Fakin. Čestitamo!

Zahvaljujemo se Društvu prijateljev mladih Piran, ki je zlatim bralcem omogočilo ogled prireditve.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(Visited 140 times, 1 visits today)
Dostopnost